Veletrh EXPO Mokrá 2016

expo logo

EXPO Mokrá 2016 se uskuteční 14. – 16. června v kamenolomu Českomoravského cementu
v Mokré u Brna

panorama

EXPO Mokrá 2016 opět na scéně!

Pro návštěvníky otevřeno
9.00 – 17.00
Důležité upozornění:
všichni návštěvníci veletrhu jsou povinni používat ochranou přilbu!
Možno zapůjčit za poplatek / zakoupit na místě.

Přípravy na další, již 11. ročník mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2016 jsou v plném proudu. Je tedy nejvyšší čas vyznačit si v kalendáři datum 14. - 16. června 2016, kdy se po dvouleté odmlce otevřou pomyslné brány veletrhu pro návštěvníky. Velká část vystavovatelů je již přihlášena a těší se na to, až nám bude moci své novinky a inovace na veletrhu představit!

Všechny vystavovatele jistě potěší, že ceny ploch, stánků a služeb od minulého ročníku nevzrostly. Naopak je pro ně připravena celá řada slev! Během následujících týdnů mohou čeští i zahraniční dodavatelé strojů, zařízení i služeb pro těžební a stavební průmysl očekávát ve schránkách přihlášky k účasti na veletrhu. Přihlášky v elektronické podobě jsou také k dispozici na webových stránkách veletrhu www.expomokra.cz. Navíc stejně jako minulý ročník, obdrží každý vystavovatel až 500 kusů volných vstupenek zdarma pro své zákazníky a obchodní partnery.

Místem veletrhu zůstává léty osvědčený kamenolom Mokrá u Brna společnosti Českomoravský cement a.s., nástupnická společnost, jehož prostředí dodává celému veletrhu jedinečnost. Kamenolom Mokrá disponuje dostatečně rozlehlou plochou nejen pro stánky vystavovatelů, ale především demonstrační plochou určenou strojům a zařízením v provozu. Připravena bude také speciální plocha pro nákladní automobily a již nyní můžeme slíbit, že nebude nouze o doprovodný program.

Na veletrhu EXPO Mokrá najdete vystavovatele z následujících oborů:

  • technika a prostředky přípravy rubaniny;
  • těžební, nakládací a přepravní technika;
  • stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin;
  • stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů;
  • zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů;
  • náhradní díly a doplňky;
  • servisní a doprovodná činnost;
  • nákladní vozy, vozy pro speciální účely;
  • terénní vozy;
  • projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy.

A jaké bylo EXPO Mokrá 2014? Na ploše 70 000 m² se představilo a své exponáty vystavilo 127 společností z celé Evropy. Slunečné počasí a vystavovatelé se svými exponáty přilikáli více než 9 200 návštěvníků.

Těšíme se na viděnou na EXPO Mokrá 2016!